Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Pozwalali na gryzienie dzieci w żłobku

Artykuł

Opieka nad maluchami w pewnym arizońskim żłobku woła o pomstę do nieba.

Gryzienie dziecko zlobek
Autor: Alice Bryant

Pewna amerykańska mama rocznego dziecka ledwo mogła uwierzyć własnym oczom, gdy patrzyła niedawno na kilkadziesiąt ugryzień na ciele swojej córeczki. To jednak niestety nie był sen. Okazało się, że uczęszczająca do żłobka w mieście Tucson mała Rosalynn była tam narażona na gryzienie ze strony innych dzieci. Gdy Alice Bryant obejrzała przy rozbieraniu swojej pociechy jakiś czas temu plecy dziewczynki, zdębiała. Liczne czerwone ślady na ciele 15-miesięcznej Rosalynn wywołały u niej łzy. Kobieta złożyła skargę na feralną placówkę opiekuńczo-wychowawczą, poinformowała także o swoim szokującym odkryciu policję i Departament Zdrowia. Toczy się śledztwo, mające wyjaśnić szczegóły tej bulwersującej sprawy.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 3/5. Oceniono 2 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat