Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Pozwał szpital, bo wstrząsnął nim poród żony

Artykuł

Pewien mieszkaniec Australii zaskarżył do sądu szpital w Melbourne, ponieważ widok cesarskiego cięcia bardzo negatywnie wpłynął na jego psychikę.

Szkola rodzenia jezyk migowy
Autor: freepik

Miliard dolarów odszkodowania domagał się w australijskim sądzie od szpitala w Melbourne pan Anil Koppula za to, że jak twierdził, oglądanie porodu żony wywołało w nim chorobę psychotyczną, co doprowadziło do rozpadu jego małżeństwa. Mimo że od narodzin potomka pana Koppuli minęło już sporo czasu, mężczyzna do dziś ma pretensje do pracowników placówki medycznej w Melbourne o to, że pozwolili mu oglądać narządy wewnętrzne i krew żony. Sąd oddalił wniosek o odszkodowanie Australijczyka z tego powodu, że szkody psychiczne wywołane oglądaniem porodu nie były, jak wynika z badań lekarskich, bardzo poważne. Australijski wymiar sprawiedliwości orzekł także, że pozew pana Anila to “nadużycie procesowe”.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Kot w butach

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat