Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Pożar wózka z niemowlęciem

Artykuł

Przez nieuwagę młodej matki, która paliła papierosa przy swoim potomku, zapalił się dziecinny wózek.

Pozar wozek niemowlak
Autor: pixabay.com

Będąca miłośniczką tytoniu 19-latka z Rosji niechcący doprowadziła do poważnego poparzenia swojej pociechy. Nie zauważyła bowiem, że gorący popiół z papierosa opadł wprost na wózek, w którym umieszczony był jej dwumiesięcznym synek i spowodował pożar. Nieświadoma zagrożenia kobieta wyszła na balkon, aby dokończyć palenie papierosa. Gdy po jakimś czasie wróciła do pokoju, w którym znajdował się jej potomek, zobaczyła ze zgrozą, że wózek z jej maluszkiem płonie. Dziecko trafiło do szpitala na OIOM. Miało poparzone około dwunastu procent ciała. Dzięki staraniom lekarzy, życiu niemowlęcia nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 4.5/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat