Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Pożar w autokarze pełnym dzieci

Artykuł

W województwie lubuskim doszło niedawno do rozprzestrzenienia się ognia w pojeździe wypełnionym uczniami. Na szczęścia pasażerowie nie ucierpieli w wyniku zdarzenia.

Pozar autokar pelny dzieci
Autor: pixabay.com

Kierowca autokaru przewożącego dzieci ze szkoły podstawowej w Gorzowie Wielkopolskim zgłosił strażakom pożar pojazdu mechanicznego, którym wracał z grupą 55 nieletnich i ich opiekunami z zajęć edukacyjnych u leśniczego. Gdy wyjeżdżał z lasu na szosę, w okolicach miejscowości Dobrojewo, z silnika zaczął wydobywać się dym, a zaraz potem buchnęły płomienie. Widząc co się dzieje, kierowca nakazał wszystkim pasażerom niezwłoczne opuszczenie autokaru. Ewakuacja dzieci i opiekujących się nimi dorosłych przebiegła szybko i sprawnie, dzięki czemu, mimo że pojazd spłonął doszczętnie, nikt nie doznał obrażeń.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat