Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Postrzeliła dziecko z powodu zdjęcia

Artykuł

Pewnej młodej kobiecie z USA marzyło się selfie z bronią palną. Przy okazji wykonywania fotografii, przez przypadek poważnie zraniła 10-letniego chłopca, którym się wtedy opiekowała.

Postrzelila dziecko selfie
Autor: pixabay.com

Jakiś czas temu w największym mieście stanu Teksas doszło do tragicznego zdarzenia. Pewna miłośniczka nietuzinkowych zdjęć, postanowiła zrobić sobie selfie z bronią palną. 19-latka była przekonana, że znajdujący się w domu pistolet nie jest naładowany. Gdy sięgnęła jednak po broń i nieopatrznie przycisnęła jej spust, ta wypaliła i postrzeliła 10-letniego chłopca, nad którym amatorka oryginalnych selfie, sprawowała wtedy pieczę. Poszkodowane dziecko trafiło do szpitala, a nierozsądną ciocię malca aresztowano. O karze dla 19-latki za uszkodzenie ciała nieletniego rozstrzygnie sąd.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat