Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Postrzelił 6-letnią wnuczkę z wiatrówki

Artykuł

W skutek nieodpowiedniego zabezpieczenia broni, przy pomocy której pewien mężczyzna z województwa lubelskiego odstraszał ptaki, ranne zostało dziecko.

Postrzelil 6letnia wnuczke
Autor: pixabay.com

W minioną sobotę w gminie Łopiennik Górny w województwie lubelskim pewien 54-latek sprawował opiekę nad dwojgiem małych wnucząt. Aby urozmaicić sobie czas spędzony z dziećmi, odstraszał przeszkadzające mu ptactwo, strzelając z wiatrówki w metalowe elementy jednego z budynków. W pewnym momencie broń niespodziewanie wystrzeliła, raniąc 6-letnią wnuczkę mężczyzny. Na szczęście w szpitali stwierdzono, że postrzał dziecka nie był głęboki, a obrażenia dziewczynki nie okazały się poważne. Okoliczności wypadku badać będzie w najbliższym czasie dokładnie policja.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat