Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Karmienie

Posłanka lewicy karmiła piersią na posiedzeniu sejmowej komisji

Artykuł

Zdjęcia karmionego piersią synka jednego z polskich posłanek obiegają Internet. Zdarzenie uwieczniono bowiem w Sejmie.

Poslanka lewicy karmila piersia
Autor: sejm.gov.pl

O niedawnym posiedzeniu sejmowej komisji zdrowia omawiającej realizację Narodowego Programu Szczepień przeciw Covid-19 zrobiło się głośno, po tym, gdy  posłanka Marcelina Zawisza  w trakcie jej trwania zaspokoiła w głód swojego dziecka mlekiem ze swojej piersi. Nietypową sejmową aktywność zarejestrowały kamery. Urodzona w Katowicach 31-letnia działaczka społeczna i polityczna, przyprowadzając synka na posiedzenie komisji, chciała udowodnić, że możliwe jest skuteczne i bezproblemowe łączenie obowiązków zawodowych z macierzyństwem. "Marcelina jest dobra w multitasking" - skomentowała zdarzenie jedna z koleżanek z partii bohaterki dnia.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat