Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zdrowie

Porzuciła dziecko na plaży

Artykuł

Na plaży największej wyspy archipelagu Filipin znaleziono noworodka. Dziecko znajdowało się w plastikowej torbie.

Porzucila dziecko plaza
Autor: pixabay.com

Nie mające zamiaru wychowywać swojego potomstwa matki, porzucają dzieci w najróżniejszych miejscach. Jedna z nich umieściła niedawno, swojego dopiero co narodzonego potomka w plastikowej reklamówce i pozostawiła na plaży, na filipińskiej wyspie Luzon. Maluszkowi nie odcięto nawet pępowiny. Gdy został znaleziony przez pewnego strażaka, był nią jeszcze owinięty. Porzucony na pastwę losu noworodek, miał szczęście. Jego kwilenie usłyszał przemierzający plażę członek ochotniczej straży pożarnej. Zaintrygowany odgłosami mężczyzna postanowił sprawdzić, gdzie znajduje się źródło dźwięków, które przykuły jego uwagę. Gdy zajrzał do znajdującej się na piasku torby, ujrzał bezbronne dziecko. Przejęty i zaszokowany znaleziskiem mężczyzna zadbał o to, by maluszek szybko znalazł się w szpitalu, pod fachową opieką lekarzy. W placówce medycznej, wyszło na jaw, że dziecko ma zakażenie dróg moczowych i wymaga leczenia antybiotykami. Lokalna policja rozpoczęła poszukiwania rodziców porzuconego noworodka.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat