Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Porwali 6-latkę. Uratowały ją krzyki

Artykuł

Dwóch mężczyzn zamknęło małą dziewczynkę w bagażniku samochodu. Wrzaski dziecka pomogły 6-latce odzyskać wolność.

Zamknela dzieci bagaznik
Autor: pixabay.com

W minioną środę, w holenderskim mieście Weert doszło do porwania kilkuletniej dziewczynki z Polski. Dziecko samo wracało wtedy od koleżanki do domu. Około godziny 18.30 zatrzymał się obok niej jasny samochód z dwójką mężczyzn, którzy przy pomocy siły umieścili dziewczynkę w bagażniku pojazdu. Gdy kierowca uruchomił samochód, a pojazd zaczął się przemieszczać, 6-latka zaczęła krzyczeć, ile tylko sił miała w płucach. Natężenie jej wrzasków było tak duże, że porywacze już po krótkim czasie zdecydowali się zatrzymać pojazd i otworzyć tylną część auta. Gdy tylko klapa bagażnika poszła w górę, dziewczynka wyskoczyła ze swojego chwilowego więzienia i cały czas krzycząc zaczęła uciekać w stronę rodzicielskiego domu. Mężczyźni zrezygnowali z pościgu za dzieckiem i czem prędzej się oddalili. Sprawców porwania 6-latki poszukuje holenderska policja.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 3.8/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat