Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Poruszająca solidarność kolegów dla ojca chorego dziecka

Artykuł

Koledzy z pracy jednego z Niemców tak przejęli się ciężką chorobą jego 3-letniego syna, że przepracowali dla niego ponad 3000 godzin, aby mógł opiekować się swoim potomkiem.

Pruszajaca solidarnosc kolegow z pracy
Autor: pixabay.com

Życie nie rozpieszcza Andreasa Grafa. Jakiś czas temu zmarła mu żona, a malutki syn zachorował na białaczkę. Mężczyzna sam więc musi walczyć z groźną chorobą swojego dziecka. Na szczęście z pomocą przyszli mu znajomi z firmy, w której jest zatrudniony. Gdy chciał się zwolnić z pracy, aby opiekować się chorym potomkiem, berlińscy współpracownicy zaczęli ofiarnie brać za niego nadgodziny, aby Niemiec nie pozostał bez środków do życia. Wsparcie udzielone przez ponad setkę pracowników firmy zajmującej się budową maszyn okazało się tak wielkie, że mężczyźnie uzbierał się ponad rok płatnego „urlopu”. Nadgodziny swojemu podwładnemu podarował nawet sam szef przedsiębiorstwa.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat