Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Poroniła 17 razy. Obecnie jest matką czwórki dzieci

Artykuł

Pochodząca z Indii Lytina Kaur 17 razy traciła dziecko. Udało jej się jednak w końcu zostać mamą czwórki pociech.

Poronila17 razy ma 4 dzieci
Autor: metro.co.uk/SWNS

Doświadczenia Lytiny Kaur udowadniają, że mimo przeciwności losu warto nieustannie wierzyć w swoje marzenia. Azjatka, o której głośno teraz w mediach, pragnęła zostać mamą. Osiem lat próbowała zostać rodzicem, ale za każdym razem kończyło się to poronieniem. Powodem takiego stanu rzeczy była ostra białaczka szpikowa, która skutecznie utrudniała donoszenie ciąży. Mimo że Lytina 17 razy cierpiała z powodu śmierci dziecka w swoim łonie, nie straciła nadziei na szczęśliwe macierzyństwo. Jej cierpliwość została wynagrodzona. W 2015 roku na świat przyszła najstarsza córka kobiety. Noworodek otrzymał imię: Kiran. W połowie 2016 roku Azjatka urodziła kolejne dziecko. Marzenie o licznym potomstwu nie znikało jednak z jej głowy, dlatego Lytina skorzystała z usług surogatki, dzięki której została jeszcze matką bliźniąt. Obecnie Lytina jest więc matką czwórki dzieci. Są one jej największą radością. Dzięki nim, bolesne przeżycia z przeszłości nie są już źródłem żadnych niepokojów.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat