Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Poród w warszawskiej karetce pogotowia

Artykuł

W minioną sobotę rano załoga stołecznej karetki pomogła pojawić się na świecie: zdrowej dziewczynce.

Porod w karetce
Autor: facebook.com/Ratownictwo Medyczne - Warszawa

Pewnemu polskiemu dziecku tak śpieszyło się do opuszczenia brzuszka swojej mamy, że urodziło się ono w pojeździe karetki pogotowia. Załoga W01-84 na długo dzięki temu zapamięta dyżur odbywany w dniu 03 listopada. Ratownicy, którzy pomogli noworodkowi ujrzeć ten świat, pochwalili się niecodziennym urozmaiceniem swojej pracy na popularnym portalu społecznościowym. Świeżo upieczona mama karetkowego dziecka zgodziła się, aby informacja o wyjątkowym porodzie, wraz ze zdjęciem jej córeczki, trafiła do Internetu. „Gratulacje dla mamy i załogi karetki” – skomentowało zdarzenie wielu Internautów.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat