Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Poród w szczecińskiej karetce

Artykuł

W Dniu Kobiet w ambulansie w Szczecinie na świat przyszła dziewczynka.

Porod szczecinska karetka
Autor: pixabay.com

Wczesnym rankiem 8 marca tuż przed godziną szóstą rano w karetce znajdującej się przy ulicy Kolumba w Szczecinie pewna będąca w zaawansowanej ciąży 19-latka powiła dziecko. Poród odebrał dwuosobowy zespół ratowników medycznych. Ambulans nie zdążył bowiem dojechać na rozwiązanie do szpitala. Widząc jak bardzo dziecko pcha się na świat, kierujący karetką, zatrzymał pojazd w okolicy ulicy Kolumba. Ułatwiło to ciężarnej powicie zdrowego potomka. Załoga karetki pomogła wydostać się z brzuszka mamy ważącej prawie 3 kilo dziewczynce. Mała Szczecinianka wraz z mamą trafiły do szpitala na Pomorzanach.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat