Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Poród w remizie strażackiej

Artykuł

Pod koniec lutego w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w żywieckiej Milówce na świat przyszedł noworodek.

Remiza strazacka
Autor: freepik.com

Strażacy i ratownicy medyczni ramię w ramię przyjmujący poród. To nie scena z filmu, ale scenariusz, który napisało samo życie. Do takiego zdarzenia doszło 27 lutego w znajdującej się powiecie żywieckim Milówce. Wynajmującej mieszkanie w budynku straży kobiecie w zaawansowanej ciąży, odeszły tamtego dnia wody płodowe. O pomoc poprosiła swoich najbliższych sąsiadów, czyli strażaków. Na miejsce wezwano ratowników medycznych. Ci zdecydowali, że z racji tego, że akcja porodowa już się rozpoczęła, przejazd karetką do szpitala, nie przysłużyłby się za bardzo zdrowiu kobiety ani dziecka i że najlepszą opcją jest odebranie porodu w remizie. Tak się też stało. Na świat przyszła dziewczynka. "Przyszła strażaczka" - marzą druhowie  z Milówki. "Dzielnej mamie gratulujemy" - napisali na swoim strażackim profilu na Facebooku. "Małej strażaczce wróżymy karierę w straży".

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat