Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Poród na wysokości 13 tysięcy metrów

Artykuł

W piątek, 07 kwietnia, w samolocie należącym do tureckich linii lotniczych pewna kobieta zaczęła rodzić. Poród odebrały stewardessy.

Turkish airlines
Autor: pixabay.com

Podczas niedawnego lotu z Gwinei do Burkina Faso w Afryce mała Kadiju postanowiła opuścić brzuszek mamy i dodać trochę pracy personelowi pokładowemu tureckich linii lotniczych. To właśnie pracownice Turkish Airlines asystowały bowiem przy porodzie, który rozpoczął się na wysokości 13 tysięcy metrów. Stewardessy były wcześniej szkolone z udzielania pomocy w takich przypadkach. Przyjście na świat córeczki jednej z pasażerek odbyło się więc stosunkowo szybko i bez komplikacji. W niedługim czasie po wylądowaniu samolotu, świeżo upieczona mama z dzieckiem trafiła do szpitala. Kobieta i maleństwo czują się dobrze. Urodzony w przestworzach noworodek może otrzymać takie obywatelstwo jak jego mama albo kraju, w którym zarejestrowany jest samolot, na pokładzie którego doszło do porodu, czyli Turcji.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat