Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Poród na warszawskim dworcu

Artykuł

Na Dworcu Warszawa-Śródmieście na świat przyszedł niespodziewanie noworodek.

Porod warszawski dworzec
Autor: pixabay.com

29 sierpnia w godzinach popołudniowych na terenie stołecznego dworca PKP pewna kobieta została mamą. Ciężarna nie zdążyła bowiem dotrzeć na czas porodu do szpitala. Zaledwie po dziesięciu minutach od opuszczenia kolejowego wagonu, którym podróżowała, nastąpiło powicie dziecka. Akcja porodowa w centrum polskiej stolicy, na dworcowym betonie, przebiegła na szczęście bezproblemowo. Rodzącej towarzyszył ojciec dziecka, a porządku i bezpieczeństwa pilnowali policjanci i ochrona dworca. Spółka PKP S.A. pogratulowała na Twitterze świeżo upieczonym rodzicom ich potomka. Przedstawiciele PKP obiecali także: „kolejarską wyprawkę” noworodkowi. Jednym z prezentów ma być możliwość całorocznego darmowego podróżowania koleją dla rodziny. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat