Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Poród na szpitalnym korytarzu. Dziecko spieszyło się na świat

Artykuł

Szybkie porody zaskakują. Nie inaczej było w wielkopolskiej Trzciance, gdzie będąca w zaawansowanej ciąży pani Emilia, urodziła swojego potomka na szpitalnym korytarzu.

Urodzila dzieciecioraczki
Autor: freepik

Do mediów przedostała się niedawno informacja o nietypowym miejscu narodzin pewnej wielkopolanki. Dziecko przyszło na świat na szpitalnym korytarzu. Jego rodzice nie zdążyli bowiem dotrzeć do sali przeznaczonej do przyjmowania porodów. Mimo że w ciągu 20 minut od pierwszego skurczu, znaleźli się w placówce  medycznej, córeczka pani Emilii nie chciała długo czekać z pojawieniem się na świecie. Jej mama nie zdążyła nawet zdjąć płaszcza, a już mogła witać się ze swoim potomkiem. Gdy na szpitalnym korytarzu widać było już główkę dziecka, rodzice nie mieli wątpliwości, że koniec porodu tuż tuż. Parę chwil po tym,  gdy noworodek opuścił łono swojej mamy, zajęli się nim medycy i położne.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat