Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Poród na gnieźnieńskim chodniku

Artykuł

Tego nikt się nie spodziewał - dziecko pewnej mieszkanki Gniezna przyszło na świat na osiedlowym chodniku.

Porod gniezno chodnik
Autor: pixabay.com

Jakiś czas temu pewna będąca w zaawansowanej ciąży wielkopolanka zaczęła niespodziewanie rodzić na miejskim chodniku. Ku zdziwieniu wszystkich świadków zdarzenia, wydanie na świat nowego obywatela Gniezna przebiegło błyskawicznie. Dzięki pomocy przechodniów, poród małej Leny obył się bez komplikacji. Dziewczynka była wprawdzie owinięta pępowiną, ale udało się ją zerwać. Empatyczni gnieźnianie wspierali rodzącą, jak mogli. Gdy noworodek pojawił się już na świecie, okryto go kurtką, użyczoną przez jednego z przechodniów. Po zakończeniu akcji porodowej mała Lenka została wraz z mamą przewieziona do szpitala. Po dwóch dniach wypisano je do domu. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat