Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Literatura

„Porachunki robota Mata” – recenzja

Artykuł

„Porachunki robota Mata” to propozycja dla dzieci, nastolatków i dorosłych, którzy chcą spędzić czas na rozrywce, która uczy.

Porachunki robota mata
Autor: Materiały prasowe

Książeczka jest wydana w postaci bloku, o sztywnej podstawie, dzięki czemu można zeszyt trzymać na kolanach jeśli zajdzie taka potrzeba. Forma taka pozwala również na swobodne wydzieranie kartek, z kolejnymi lub poszczególnymi zadaniami. Dzięki temu możemy np. poszczególnymi zdaniami obdarować równolegle nawet i grupę lub przynajmniej kilkoro dzieci. Możemy też po prostu wyrywać zrobione już zdania, a drugą stronę wykorzystać jako papier do rysowania innych przygód robota. „Porachunki robota Mata” to przygody nie tylko Mata, ale także i Emy i innych bohaterów. Roboty podróżują przez wszechświat, różne galaktyki, a także i Ziemię. Zadania z ich udziałem, które mamy do wykonania są na różnym poziomie. Niektóre wymagają pokolorowania lub odzwierciedlenia obrazu, inne różnych działań matematycznych, jeszcze inne logicznego myślenia. Dzięki zróżnicowaniu poziomu trudności każde dziecko w wieku wczesnoszkolnym lub przedszkolnym powinno znaleźć coś dla siebie. Książeczka ma duży format, ponadto wspomniana możliwość wyrywania kartek oraz twarda obwoluta z całą pewnością uczynią korzystanie z niej jeszcze łatwiejszym.

Monika Hałucha, Anita Graboś „Porachunki robota Mata” wydawnictwo Nasza Księgarnia 2016

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat