Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Chrzest

Pomysły na prezent z okazji chrztu

Artykuł

Bez wątpienia dzień chrztu świętego to wyjątkowy czas dla rodziny i samego maluszka, któremu towarzyszą duchowe przeżycia oraz wspomnienia.

Srebrna łyżeczka
Autor: pixa

Zaproszeni goście przynoszą prezenty, które będą piękną pamiątką tej uroczystości. Zatem czym powinno się ofiarować dziecko, żeby podarunek służył na długie lata? Oczywiście można dać rodzicom kopertę z pieniędzmi, ale jeśli chcemy być oryginalni, musimy trochę pogłówkować. Trzeba również pamiętać, że prezent powinien być równie wyjątkowy co okazja.

Dla dziewczynki

Oryginalną pamiątką może być srebrne lusterko z wygrawerowaną dedykacją/znakiem zodiaku/datą chrztu. Również srebrna grzechotka czy grzebyk będą odpowiednie. Tego typu prezent jest jak najbardziej stosowny do okazji i będzie pamiątką dla dziecka na całe życie.

Dla chłopczyka

Małemu dżentelmenowi również możemy ofiarować coś ze srebra. Może to być np. srebrna łyżeczka, ozdobiona kamieniami grzechotka lub smoczek ze schowkiem na pierwszy ząbek, na których również możemy coś wygrawerować.

Uniseks

Niecodziennym podarunkiem dla obu płci będzie również okazjonalne ramki na zdjęcia z imieniem dziecka i datą chrztu albo albumy, które po uroczystości zostaną zapełnione pamiątkowymi fotografiami. Doskonałym podarunkiem jest także pozytywka, która będzie wygrywała maluchowi cudowne melodie, a wieczorami grała i tuliła do snu.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat