Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Pomogli dziecku zamkniętemu w bagażniku auta

Artykuł

Policjanci z województwa podlaskiego zlokalizowali samochód, w którego tylnej części wiatr zatrzasnął pewną 7-latkę. Dziecko zostało uwolnione.

Pomogli dziecku bagaznik
Autor: pixabay.com

Kilka dni temu kilkuletnia dziewczynka wystukała na telefonie komórkowym numer ratunkowy i poprosiła o pomoc. Dziecko alarmowało, że przebywa w bagażniku czarnego audi i nie może z tej pułapki się wydostać. 7-latka wyjaśniła, że znajduje się gdzieś nad jeziorem w Dusznicy koło Sejn. W akcję namierzania dziecka w potrzebie zaangażowali się miejscowi policjanci i strażacy. Dzięki ich sprawnemu działaniu, na jednej ze sprawdzanych posesji udało się zlokalizować czarne audi, w którego bagażniku znajdowała się dziewczynka i wydostać dziecko. Jej mama w tym czasie szukała zaginionej 7-latki w pobliżu domu. Nie przyszło jej bowiem do głowy, że córka mogła schować się w bagażniku samochodu. Dzięki temu, że dziewczynka posiadała przy sobie telefon komórkowy, można było szybko jej pomóc. Dobrze więc, że rodzicielka 7-latki wyposażyła ją w niego wcześniej.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat