Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Pomogli dziecku z garnkiem na głowie

Artykuł

Dzięki interwencji wielkopolskich strażaków, pewien 2-latek, którego głowa utknęła w naczyniu kuchennym, mógł znów cieszyć się beztroskim dzieciństwem.

Dziecko garnek
Autor: PSP Słupca

Gdy do szpitala w Słupcy (województwo wielkopolskie) trafił kilka dni temu chłopczyk z emaliowanym garnkiem na głowie, personel placówki niezwłocznie zabrał się do udzielania mu pomocy. Nie zdołał jednak uwolnić dziecka od jego niefortunnego balastu. O pomoc poproszono więc lokalnych strażaków. Ci, dzięki zastosowaniu oleju spożywczego, po kilkunastu minutach smarowania tłuszczem główki małego wielkopolanina i manewrowania garnkiem, ściągnęli w końcu naczynie z przestraszonego 2-latka. Obyło się więc bez użycia szlifierki. Rodzice malucha odetchnęli z ulgą.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat