Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Pomógł 2-latce w opałach

Artykuł

Pewien australijski sportowiec odstawił w bezpieczne miejsce dziewczynkę, która wtargnęła nieopatrznie na boisko w tracie trwania meczu z jego udziałem.

Pomogl 2latce
Autor: YouTube / Guardian Sport

Do Internetu trafił filmik, na którym widać, jak futbolista Alex McLeod wynosi uroczą 2-latkę, znajdującą się na wypełnionym sportowcami miejscu do rozgrywek sportowych, za linię boczną boiska. Zdarzenie miało miejsce podczas niedawnego meczu między drużynami St Bernard’s i Old Melburnians. Poruszające się po murawie dziecko zostało przyuważone przez Alexa McLeoda, który zadbał o jego bezpieczeństwo, wyprowadzając dziewczynkę z boiska. Dzięki jego postawie i refleksowi, 2-latka nie została uderzona piłką ani staranowana przez rozpędzonych zawodników.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat