Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Polskie dzieci wstydzą się tego, jak wyglądają

Artykuł

Najnowszy raport Unicef ujawnił, że brak akceptacji swojego wyglądu to codzienność polskich nastolatków.

Polskie dzieci wstyd wyglad
Autor: freepik

W naszym kraju  jedna czwarta dzieci zmaga się z nadwagą lub otyłością. W opublikowanym niedawno raporcie Unicef  dotyczącym jakości życia dzieci w krajach UE i OECD zajmujemy pierwsze miejsce na liście państw, w których dzieci czują się grube. Powodem do dumy nie jest także to, że w kategorii liczby samobójstw Polska w tym samym raporcie Unicef zajęła ósme miejsce od końca. "Nie mamy psychiatrów dziecięcych, w Polsce jest ich najmniej w Europie, sytuacja jest dramatyczna" - wypowiedziała się na temat wyników raportu jedna z ekspertek. Unicef sklasyfikował jakość życia polskich dzieci na 31. miejscu na 38 badanych państw. Pozostaje więc tylko mieć nadzieję, że kolejne raporty Unicef uwzględniające Polskę, będą choć trochę bardziej optymistyczne. Redakcja portalu KochanaMama.pl trzyma za to kciuki.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat