Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Podróże

„Polska rodzinna” – recenzja

Artykuł

Jeżeli masz rodzinę i zastanawiasz się, jak spędzić z nią ciekawy dzień poza domem, koniecznie zapoznaj się z poniższą recenzją.

Polska rodzinna
Autor: Materiały prasowe

Gdy mamy wolny dzień i chcemy spędzić go z rodziną produktywnie, najtrudniejszą kwestią jest miejsce, do którego możemy się wybrać. Oferta jest na tyle szeroka, że z jednej strony nie powinniśmy mieć problemu z wyborem, a z drugiej ilość atrakcji może przytłoczyć szukającego.

Z pomocą przychodzi publikacja wydawnictwa Pascal „Polska rodzinna” Anny Piernikarczyk, portalu polskieszlaki.pl oraz zaprzyjaźnionych blogerek. Publikacja podzielona jest na rozdziały. Każdy rozdział to jedno województwo. Dzięki temu wybierając atrakcję dla swojej rodziny, wystarczy zacząć od zdecydowania czy chcemy spędzić go blisko domu, czy wolimy wyjechać gdzieś dalej. Potem pozostaje nam już tylko wybór, co chcemy robić.

Poradnik zawiera wiele różnorodnych miejsc. Bez problemu znajdziemy zarówno takie, dzięki którym spędzimy dzień na świeżym powietrzu jak i takie, które umilą nam deszczową aurę. Publikacja jest pełna wspaniałych zdjęć zachęcających do skorzystania z danej oferty. Każde miejsce zostało opisane w kilku zdaniach. Poza najważniejszymi informacjami znajdziemy krótki opis możliwości, jakie daje nam dane miejsce. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona tym jak wiele jest miejsc wartych odwiedzenia w bliskiej okolicy, z których dotychczas nie zdawałam sobie sprawy. Jest to również wielkie ułatwienie, jeśli szukamy interesującego miejsca na wakacje czy ferie zimowe. Pozwoli nam to zaplanować wolny czas, podczas którego nie będziemy się nudzić a i niejednokrotnie nauczymy się czegoś ciekawego. Parki, muzea, ogrody to zaledwie początek niezwykłej przygody, którą można z łatwością zaplanować nie spędzając długich godzin przeszukując strony internetowe.

„Polska rodzinna” to niewątpliwie pozycja obowiązkowa na półce każdej rodziny, która lubi aktywnie spędzać czas. Jeżeli czas z rodziną dla ciebie to coś więcej niż tylko wspólne oglądanie telewizji, koniecznie sięgnij po tę książkę i spędź niezapomniane chwile z najbliższymi.

„Polska rodzinna” Anna Piernikarczyk, Portal polskieszlaki.pl oraz zaprzyjaźnione blogerki, Wydawnictwo Pascal, Bielsko-Biała 2018

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat