Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Położna odebrała poród własnego dziecka

Artykuł

Będąca w zaawansowanej ciąży amerykańska położna nie zdążyła dojechać do szpitala na czas porodu. Musiała sama odebrać narodziny swojego potomka.

Polozna odebrala wlasny porod
Autor: pixabay.com

Specjalizująca się w odbieraniu porodów pani Victoria Williams z Ameryki nie przypuszczała, że swoje drugie dziecko witać będzie na świecie poza murami placówki medycznej i bez opieki lekarskiej. Z racji tego, że pierwszego potomka rodziła aż 20 godzin, miała nadzieję, że w trudach drugiego porodu wesprze ją doświadczony personel szpitala. Los napisał jednak dla pani Victorii zupełnie inny scenariusz. Na początku maja, podczas próby dojechania do szpitala, podjętej przez męża ciężarnej, urodziła bowiem dziecko. Z powodu korków, przyszły ojciec noworodka nie był w stanie znaleźć się pod szpitalem przed końcem porodu. Potomek wyszedł z brzuszka mamy po zaledwie 40 minutach. Zadziwił tym niezmiernie swoją rodzicielkę. Świat powitał więc we wnętrzu samochodu rodziców. Na akcie urodzenia w miejscu nazwiska położnej pani Williams wpisała swoje personalia. Do liczby odebranych porodów amerykańska położna może dopisać więc jeszcze jeden: własnego dziecka.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat