Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Karmienie

Policjantka nakarmiła piersią głodne niemowlę

Artykuł

Pewną argentyńską funkcjonariuszkę policji tak poruszył na służbie płacz głodnego dziecka, że będąca młodą mamą kobietą użyczyła mleka ze swojej piersi maluszkowi.

Policjantka karmila piersia
Autor: facebook.com/Marcos Heredia

Celeste Ayala wypełniała jakiś czas temu swoje służbowe obowiązki w dziecięcym szpitalu, w mieście La Plata. Policjantka wraz z pracownikami socjalnymi eskortowała do placówki medycznej kilkoro zaniedbanych, brudnych i niedożywionych dzieci. Zostały one odebrane rodzicom, którzy niewłaściwie się nimi opiekowali. W pewnym momencie jedno z niemowląt zaczęło płakać. Wrażliwa funkcjonariuszka, po uzyskaniu zgody jednej z pielęgniarek, postanowiła zaspokoić głód maleństwa i nakarmić je własną piersią. Kolega z pracy Celeste udostępnił zdjęcie karmiącej w Internecie. O geście Argentynki zrobiło się więc głośno. Jeden z argentyńskich ministrów postanowił nagrodzić za niego policjantkę przyznaniem jej stopnia sierżanta.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat