Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Zdrowie

Policjant umilił chorym dzieciom pobyt w szpitalu

Artykuł

Aby uatrakcyjnić dzieciom przebywającym w miejskim szpitalu dzień, jeden z amerykańskich stróżów prawa przebrał się za Batmana.

Policjant dziecko sziptal
Autor: freepik

Amerykańskie media chwalą postawę empatycznego policjanta z miasta Toledo, który jakiś czas temu ubrał kostium superbohatera i ku uciesze dzieci leczonych w szpitalu zjechał dla nich z dachu po linie. Po uzyskaniu oficjalnej zgody od dyrekcji placówki medycznej na niestandardowe odwiedziny u małych pacjentów, mężczyzna wcielił się w Batmana i przy pomocy liny z uprzężą pojawił się przy oknie jednego ze szpitalnych oddziałów. Popis fantazji policjanta wywołał uśmiechy na twarzach dzieci i sprawił im wiele, wiele frajdy. Dzięki ekwilibrystyce owego mundurowego mali pacjenci mogli choć na chwilę zapomnieć o swoich dolegliwościach i o tym, że z powodu epidemii koronawirusa odwiedziny ich bliskich są bardzo utrudnione.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat