Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Policjanci ze Śląska spełnili marzenie niepełnosprawnego 8-latka

Artykuł

Dzięki życzliwości mundurowych z Bielska-Białej życzenie poruszającego się na wózku inwalidzkim Frania stało się rzeczywistością.

Policjanci slask niepelnosprawne dziecko
Autor: pixabay.com

8-letni Franio urodził się z rozszczepem kręgosłupem. Wskutek tej wady rozwojowej jego codziennym środkiem lokomocji jest wózek inwalidzki. Chłopczyk interesuje się od dawna tym, jak wygląda policyjna służba. Marzył więc o tym, żeby choć przez jeden dzień poczuć się jak prawdziwy policjant. Radość Franiowi postanowili sprawić funkcjonariusze z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej. 8-latek mógł bowiem towarzyszyć im niedawno w czasie pełnienia przez nich służby. Ogromną atrakcją dla chłopca był rejs łodzią motorową po Jeziorze Żywieckim. Franio wziął bowiem udział w wodnym patrolu.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat