Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Policjanci zawieźli mającą bóle ciężarną do szpitala

Artykuł

Prowadząca w powiecie lubańskim samochód kobieta w zaawansowanej ciąży poprosiła policjantów o zawiezienie do szpitala. Samodzielną jazdę uniemożliwiały jej silne bóle brzucha.

Policjanci zawiezli rodzaca do szpitala
Autor: pixabay.com

Do nietypowej prośby skierowanej do stróżów prawa doszło w środę 17 maja w miejscowości Nawojów Łużycki, w województwie dolnośląskim. Siedząca za kierownicą kobieta w zaawansowanej ciąży zwróciła się do napotkanych po drodze policjantów z apelem o pomoc w dotarciu do placówki medycznej, gdyż z powodu bólów brzucha nie była w stanie kierować sama samochodem. Funkcjonariusze drogówki mając na uwadze stan kobiety oraz dobro „pchającego się” na świat dziecka, włączyli sygnał w policyjnym pojeździe i zawieźli ciężarną do najbliższej placówki medycznej. Dzięki wsparciu udzielonemu przez policjantów, przyszła mama szybko trafiła w ręce lekarzy.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat