Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Zdrowie

Policjanci tańczą dla dzieci objętych kwarantanną

Artykuł

Do Internetu trafił filmik, na którym zobaczyć można, jak polscy stróże prawa umilają najmłodszym czas trwającej epidemii.

Policjanci dzieci kwarantanna
Autor: YouTube / naTemat.pl

Pewna para empatycznych policjantów z północy Polski postanowiła uczynić przebywającym przymusowo w domu dzieciom czas kwarantanny choć trochę atrakcyjniejszym. Podczas jednej z kontroli, stróże prawa odtańczyli spontanicznie pod oknami sprawdzanego mieszkania choreografię do znanego hitu: „Y.M.C.A”. Show mundurowych bardzo spodobało się adresatom. Dzięki energetycznemu tańcowi funkcjonariuszy, dzieci mogły choć na chwilę zapomnieć o tym, że nie wolno im wychodzić na dwór. Obejrzyjcie ten występ i Wy.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat