Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Policja wyprowadziła 7-latka ze szkolnej stołówki

Artykuł

Z powodu zalegania z opłatami za posiłki francuska policja wyprosiła ze szkolnej stołówki kilkuletniego chłopca.

Policja stolowka
Autor: freepik

Kilka dni temu w zachodniej Francji miało miejsce zdarzenie, o którym głośno  w mediach. 7-letni chłopiec został wyprowadzony przez policję ze szkolnej stołówki, ponieważ jego rodzice przez dwa lata nie uiszczali opłat za posiłki  syna. Lokalni urzędnicy uznali, że 900 euro długu to na tyle wysoka kwota, że konieczne jest zmotywowanie rodziców, którzy nie płacą za szkolne obiady, do tego, aby uiścili w końcu należność za posiłki zjedzone przez dziecko. Francuski rzecznik praw obywatelskich zapowiedział dokładne zbadanie sprawy.  Nie ma bowiem wątpliwości, że "dzieci muszą być zawsze wykluczone z konfliktów między rodzicami a administracją.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczekbody na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat