Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Pojechała po dziecko kradzionym autem

Artykuł

Pewna 25-latka przywłaszczyła sobie przypadkowy samochód i użyła go, aby przywieźć swoją pociechę z przedszkola do domu.

Pojechala po dziecko kradzionym autem
Autor: pixabay.com

5 lat pozbawienia wolności grozi mieszkance Ełku, która ukradła volkswagena i poruszała się nim, jak gdyby nigdy nic, po mieście. Tuż po dokonaniu przestępstwa, kobieta pojechała swoją zdobyczą pod przedszkole, w którym zajęcia kończyło jej dziecko. 25-latka odebrała kilkulatka z placówki opiekuńczo-wychowawczej i odwiozła go do domu. Kilka godzin później ponownie wsiadła za kierownicę. Miała pecha, gdyż zauważyli ją znajomi właściciela auta. Zwrócili oni uwagę na charakterystyczną markę auta oraz znaną im rejestrację pojazdu. Dokonali oni zatrzymania złodziejki i przyczynili się do tego, że 25-latka trafiła do aresztu. Kobieta tłumaczyła później stróżom prawa, że przywłaszczyła sobie volkswagena, gdyż bardzo zmęczyło ją poruszanie się na piechotę.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat