Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Podwójne trojaczki w Szczecinie

Artykuł

W szczecińskim szpitalu "Zdroje" na świat przyszły niedawno podwójne trojaczki.

Podwojne trojaczki
Autor: freepik

Do mediów przedostała się informacja o tym, że w specjalizującym się w ciążach wielopłodowych szczecińskim szpitalu "Zdroje" narodziły się jakiś czas temu podwójne trojaczki. Najpierw powitano na świecie: Ignacego, Mikołaja i Jana, a trzy tygodnie później Bruna, Szymona i Tymona. Pracownicy szczecińskiej placówki medycznej nie kryją zaskoczenia tą sytuacją. Nie zdarzyło się bowiem wcześniej, aby w tak krótkim odstępie czasu przyjmowano w tym szpitalu tak unikalne porody. Placówka pochwaliła się także, że od stycznia tego roku personel szpitala przywitał na tym świecie aż 640 noworodków. Wśród nich było  15 par bliźniąt.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat