Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Podsłuchał rozmowę nauczycielki i musiał zapłacić grzywnę

Artykuł

Pewien Niemiec podsłuchał, jak nauczycielka rozmawia z jego córką na temat pracy domowej. Sąd ukarał go karą finansową.

Podsluchal rozmowe nauczycielka
Autor: freepik

1750 euro grzywny nałożono na pewnego mężczyznę, który poprosił swoją 13-letnią córkę, aby przy pomocy telefonu komórkowego umożliwiła mu podsłuchanie i nagranie jej rozmowy z nauczycielką. Nauczycielka wezwała uczennicę na rozmowę, ponieważ chciała  zwrócić dziewczynce uwagę, że bardzo nieodpowiednie i naganne jest to, aby tata odrabiał za nią zadania domowe. Rodzica uczennicy oburzył fakt, że nie pozwolono mu wziąć udziału  w rozmowie dotyczącej spraw szkolnych jego córki, napisał więc skargę do dyrekcji. W wysłanym piśmie otwarcie przyznał się, że posiada nagraną rozmowę z nauczycielką. Sprawa trafiła do sądu. Za potajemne podsłuchanie rozmowy wymiar sprawiedliwości nałożył na mężczyznę karę finansową. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat