Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Podpalili dziecku koszulkę z powodu zabawki

Artykuł

Dwóch nastolatków z Rosji przyczyniło się do poważnych obrażeń ciała 11-latka, który celował do nich przez chwilę z zabawkowego pistoletu.

Podpalili koszulke
Autor: pixabay.com

Oparzenia trzeciego stopnia zdiagnozowano u chłopczyka o imieniu Daniła, którego niedawno podpalono żywcem. Dokonało tego dwóch chłopców, niewiele starszych od swojej ofiary, którym nie spodobało się to, że 11-latek celuje do nich z pistoletu zabawki. Agresorzy zaatakowali znajdującego się przed sklepem Daniłę, powalili go na ziemię, pobili, a potem podpalili mu ubranie. Aby kara za „obrazę” była dotkliwsza, nastolatkowie przytrzymywali 11-latka, by ogień na jego podkoszulku nie zgasł zbyt szybko. W skutek tych barbarzyńskich działań, chłopiec trafił do szpitala. Z powodu bólu nie mógł spać spokojnie przez kilka dni. Możliwe, że nabyte blizny pozostaną na jego ciele już do końca życia. Ze względu na młody wiek, sprawcom cierpień 11-latka, nie grozi odpowiedzialność karna.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat