Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Podpalenie ośrodka dla niepełnosprawnych dzieci

Artykuł

Ubiegłotygodniowy pożar w placówce służącej niepełnosprawnym dzieciom i młodzieży w Katowicach wywołał tam ogromne szkody.

9latka wyskoczyla okno pozar
Autor: pixabay.com

Wszystko wskazuje na to, że ogień, który kilka dni temu pojawił się w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym w Katowicach-Giszowcu, nie pojawił się wewnątrz budynku przypadkiem. Badający sprawę są pewni, że pożar w owym budynku zaistniał w wyniku podpalenia. Żywioł zniszczył m.in. ściany placówki, sprzęt rehabilitacyjny, komputery, zabawki, dokumenty. Wartość utraconego mienia oszacowano aż na 400 tysięcy złotych. Skutki niedawnego pożaru odczuwają najmocniej podopieczni katowickiego ośrodka, którym placówka zapewniała dotąd edukację, rehabilitację i rozrywkę. Katowicka policja stara się odkryć, kto mógł dopuścić się podpalenia w miejscu, tak ważnym dla lokalnej społeczności niepełnosprawnych.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat