Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Podczas spaceru dzieci spotkały niedźwiedzia

Artykuł

Mali piłkarze z krośnieńskiego klubu natknęli się kilka dni temu w okolicach Iwonicza-Zdroju na niedźwiedzia.

Niedzwiedz wtargnal dom
Autor: pixabay.com

„Przygoda życia” - tak młodzi członkowie obozu piłkarskiego określili swoje niedawne spotkanie z najprawdziwszym niedźwiedziem. Zwierzę znajdowało się w ubiegłą sobotę między górą Ispak a Lasem Grabińskim. Gdy dzieci z opiekunami wędrowały beztrosko po tamtych okolicach, drogę w pewnym momencie zastąpił im dziki ssak. Zwierzę na szczęście nie było agresywne i po krótkim przyjrzeniu się ludziom, oddaliło się w swoją stronę. Chwile bliskiego kontaktu z niedźwiedziem wywołały w chłopcach strach, ale gdy drapieżnik zniknął im z oczu, pojawiła się ulga, że nikomu nic się nie stało. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat