Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Pobił w metrze 8-latka

Artykuł

W jednym z wagonów nowojorskiego metra doszło w miniony poniedziałek do pobicia kilkuletniego chłopca.

Pobil metro 8latek
Autor: pixabay.com

Kilka dni temu wieczorową porą, przy stacji Fulton Street w Nowym Jorku, pewien agresywny mężczyzna dopuścił się rękoczynów wobec 8-latka. Dziecko, z niewiadomego powodu, od nieznanej sobie osoby, otrzymało niespodziewanie potężny cios w głowę. Obok malca znajdowała się zszokowana zdarzeniem: matka. Gdy pociąg metra zatrzymał się na najbliższej stacji, napastnik uciekł. Świadkowie opisują go jako około 50-letniego Afroamerykanina z brodą i raną na oku. Dziecko zostało przewiezione do szpitala. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat