Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Pluszowy miś pozbawił życia małe dziecko

Artykuł

Przyczyną śmierci pewnej 1,5-rocznej dziewczynki z Wielkiej Brytanii było przygniecenie przez sporych rozmiarów maskotkę.

Pluszowy mis zycie male dziecko
Autor: pixabay.com

Kilkunastomiesięczna Connie Rose jeszcze miesiąc temu była radością i oczkiem w głowie swojej rodziny. Ogromnym szokiem dla jej bliskich był więc nagły zgon dziewczynki, wskutek przyduszenia dziecka przez metrowego pluszaka. Winną śmierci Connie czuje się jej mama, gdyż to ona włożyła feralnego dnia do łóżka swojej pociechy zabawkę na całą noc. Gigantyczny niedźwiedź przewrócił się w którymś momencie nocnego wypoczynku na twarz dziewczynki i spowodował kłopoty z oddychaniem. Dziecko podczas snu udusiło się. Gdy 23-letnia rodzicielka Connie weszła następnego dnia do sypialni swojej ukochanej córeczki, nie mogła uwierzyć własnym oczom: dziecko, które wydała na świat już nie żyło. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat