Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Piszą o niej, bo trzy razy urodziła bliźnięta

Artykuł

O pewnej Szkotce często głośno w mediach. Kobieta zasłynęła tym, że jest mamą trzech par bliźniąt. Taki przypadek zdarza się raz na 500 tysięcy porodów.

Naukowcy porod dzieci
Autor: pixabay.com

Mieszkająca w Szkocji Karen Rodger wraz z mężem Colinem to rodzice, którymi często interesują się media. Para tworzy bowiem nietypową rodzinę. Ich potomstwo to trzy pary bliźniąt. Czwórka chłopców i dwie dziewczynki. To co dziwi sąsiadów, znajomych i rodzinę to to, że najmłodsze pociechy Karen i Colina nie są identyczne. Dziewczynki różnia się bowiem zarówno wyglądem, jak i charakterem. Rodzice potrójnych bliźniaków przyzwyczaili się, że ich dzieci przyciągają uwagę otoczenia. Widok potrójnych bliźniąt nieustannie wzbudza bowiem zaciekawienie. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat