Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Pinezki i szkło na warszawskim placu zabaw

Artykuł

Na jednym z mokotowskich placów zabaw ktoś postanowił niedawno w dość szokujący sposób dać nauczkę hałaśliwym kilkulatkom.

Pinezki plac zabaw
Autor: pixabay.com

Warszawski dzielnicowy rejonu, gdzie rozsypano na trawnikach, w miejscach zabaw dzieci, rozbite szkło, pinezki i pogięte spinacze biurowe, przyjął jakiś czas temu zgłoszenie o tym potencjalnie niebezpiecznym dla dzieci postępku. Administracja spółdzielni zawiadująca osiedlem, gdzie doszło do zdarzenia, zaapelowała do sprawcy „o opamiętanie i uświadomienie sobie jakie konsekwencje zdrowotne może przynieść skaleczenie się w wyniku nadepnięcia na taki przedmiot”. Przypomniała także, że „działania skierowane przeciw zdrowiu i życiu są w Polsce ścigane i podlegają karze, łącznie z karą więzienia”. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat