Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Piłeczka golfowa śmiertelnym niebezpieczeństwem dla dziecka

Artykuł

Pewna 6-letnia dziewczynka z USA tak pechowo została uderzona piłką golfową, że w stanie krytycznym trafiła do szpitala.

Pileczka golfowa niebezpieczenstwo
Autor: pixabay.com

Kilkuletnia Aria towarzyszyła jakiś czas temu swojemu tacie podczas pobytu na jednym z pól golfowych w amerykańskim stanie Utah. Dziewczynka przyglądała się grze pasjonatów golfa i kibicowała swojemu ojcu w rozgrywce. W pewnym momencie, piłka uderzona przez rodzica Arii, trafiła dziecko w kark. Cios był tak mocny, że stan zdrowia 6-latki błyskawicznie się pogorszył. Dziewczynkę przetransportowano do szpitala. Mimo interwencji lekarskiej, mała Amerykanka zmarła. Jej kruche ciałko nie poradziło bowiem sobie ze skutkami uderzenia golfową piłką.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat