Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Pikantne sceny podczas otwarcia Małopolskiego Centrum Macierzyństwa

Artykuł

Gościom zaproszonym na inaugurację Małopolskiego Centrum Macierzyństwa i Medycyny Kobiet puszczono w miniony wtorek erotyczne filmiki.

Pikantne sceny
Autor: pixabay.com

W krakowskim szpitalu im. Rydygiera otwarto niedawno z pompą nowoczesne Centrum Macierzyństwa i Medycyny Kobiet. Ma ono służyć pacjentkom z całej Małopolski. Korzystać z nowo otwartej placówki będą mogły szczególnie kobiety będące w zagrożonej ciąży, pacjentki chore na nowotwory, noworodki wymagające intensywnej opieki. Centrum zajmować się także będzie leczeniem niepłodności. Na uroczystość otwarcia placówki zaproszono m.in. wiceministra zdrowia, miejscowe władze, dziennikarzy, lekarzy, pielęgniarki, pacjentów szpitala, kapelana. Dla zgromadzonych gości przygotowano bardzo oryginalną i szokującą niespodziankę. Prezes centrum zadbał bowiem o to, aby prezentacja inaugurująca działalność zarządzanej przez niego placówki, na długo zapadła wszystkim w pamięci. Podczas pokazu zaprezentowano widzom serię filmików ze scenami erotycznymi. Nie brakło ruchomych obrazów z damsko-męskimi pieszczotami, pejczami ani zmysłowego wyginania się kobiet w bieliźnie. Za wybór takich kontrowersyjnych filmików mają odpowiedzieć niedługo pomysłodawcy.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat