Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zdrowie

Pijana babcia poparzyła wnuka

Artykuł

Będąca pod wpływem alkoholu mieszkanka województwa mazowieckiego użyła do uśpienia małego wnuka: suszarki. Urządzenie poparzyło dziecko.

Pijana babcia poparzyla wnuka
Autor: pixabay.com

Opiekująca się kilka dni temu 3-miesięcznym wnukiem 56-latka z powiatu żyrardowskiego, wykazała się ogromną nieodpowiedzialnością. Mimo że kobieta sprawowała pieczę nad maleńkim dzieckiem, raczyła się bowiem wyskokowymi trunkami. Gdy maluch miał kłopoty z zaśnięciem, włączyła w jego pobliżu suszarkę. Nagrzane urządzenie poparzyło dziecko. Widząc co się stało, 56-latka wyniosła nagiego noworodka przed dom, co doprowadziło do błyskawicznego wychłodzenia ciała chłopczyka do 27 stopni Celsjusza. W szpitalu, dokąd trafiło dziecko, zdiagnozowano u niego oparzenia pierwszego i drugiego stopnia oraz hipotermię. Maluch miał także problemy z oddychaniem. Po wytrzeźwieniu, kobieta przyznała policji, że niewiele pamięta z owego dnia. Za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu wnuka, grozi jej nawet kilka lat więzienia.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 4.8/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat