Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Podróże

Pierwszy w Polsce CarSharing z fotelikami dziecięcymi

Artykuł

Nowość: Panek CarSharing wraz z firmą Fiat oferuje swoim klientom możliwość wypożyczenia samochodu z zamontowanym fotelikiem dziecięcym.

Carsharing fotelik
Autor: freepik

Już niebawem w naszym kraju do dyspozycji rodziców małych dzieci będzie aż 300 samochodów marki Fiat 500 z podkładkami isofix Caretero Puma, które umożliwią przewóz najmłodszych pasażerów. Panek CarSharing odpowiada w ten sposób na zapotrzebowanie klientów, zwiększając atrakcyjność swojej oferty i zaspokajając oczekiwania tych Polaków, którzy z oferty carsharingu chcieliby korzystać razem ze swoimi pociechami. Chcących wypróbować nową ofertę Panek CarSharing ucieszyć powinien fakt, że za wypożyczenie pojazdu z zamontowanym fotelikiem dziecięcym nie trzeba będzie uiszczać żadnej dodatkowej opłaty. Firma Panek chce bowiem m.in. kojarzyć się z marką, która nie oszczędza na bezpieczeństwie.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat