Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Pierwsze noworoczne dziecko z Wałbrzycha straciło dom w pożarze

Artykuł

W wyniku podpalenia spaliła się kamienica, w której mieszkali rodzice i rodzeństwo małej Marysi – noworodka, które jako pierwsze dziecko powitało 2019 rok na wałbrzyskiej porodówce.

Dom pozar
Autor: pixabay.com

31 grudnia doszło do pożaru jednego z budynków mieszkalnych, zlokalizowanego przy ulicy 1 Maja w Wałbrzychu. Dach nad głową straciło kilkanaście osób. Wśród poszkodowanych jest rodzina Marysi – pierwszego noworocznego noworodka aglomeracji wałbrzyskiej. Rodzeństwo małej nocuje teraz u babci. W domu seniorki jest jednak ciasno, gdyż mieszka tam jeszcze pięcioosobowa rodzina szwagra ojca Marysi. Na szczęście w najbliższym czasie planowany jest remont kamienicy, która ucierpiała w sylwestrowym pożarze. Gdy wyremontowana zostanie klatka zniszczonego budynku, rodzina Chmielów będzie mogła wrócić do domu.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat