Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zdrowie

Pierwsze na Warmii i Mazurach Centrum Urazowe dla dzieci

Artykuł

Dzięki zainwestowaniu ponad 11 milionów złotych w Olsztynie powstało pierwsze na Warmii i Mazurach Centrum Urazowe dla Dzieci.

Centrum urazowe dzieci olsztyn
Autor: WSSzD w Olsztynie

Otwarcie w Olsztynie placówki specjalizującej się w leczeniu różnorakich urazów nieletnich to gwarancja nowej jakości sprawowania opieki zdrowotnej nad dziećmi z województwa warmińsko-mazurskiego. Najmłodsi mieszkańcy regionu zyskali bowiem wspaniale wyposażony specjalistyczny ośrodek z zapleczem diagnostycznym. Centrum wyróżnia także to, że działa tam SOR, dzięki któremu ratowanie życia i zdrowia małych pacjentów przebiegać ma sprawnie i bez zbędnych opóźnień. Nowo otwarty ośrodek medyczny to jedna z 12 takich placówek istniejących w naszym kraju. Lekarze z Dziecięcego Szpitala w Olsztynie nie mają wątpliwości, że takie Centrum jest na Warmii i Mazurach bardzo, bardzo potrzebne.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat