Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zdrowie

Pielęgniarki bawiły się kosztem noworodka

Artykuł

Zatrudnione w jednym ze szpitali w Arabii Saudyjskiej pracownice, nagrały filmik, na którym zabawiają się twarzą niedawno narodzonego dziecka.

Pielegniarki bawily sie kosztem noworodka
Autor: youtube.com/one n only

Do Internetu trafiło w ostatnim czasie bulwersujące nagranie, na którym widać wyraźnie, jak pielęgniarki z miasta Taif, położonego w zachodniej części Arabii Saudyjskiej, dostarczają sobie rozrywki kosztem jednego z noworodków. Jedna z nich, ku uciesze swoich koleżanek, ściskała i zgniatała twarz malutkiego dziecka. Zabawie tej towarzyszyły liczne wybuchy śmiechu szpitalnego personelu. Gdy tylko filmik z „wybrykiem” saudyjskich pielęgniarek trafił na YouTube, sprawą zainteresowało się tamtejsze Ministerstwo Zdrowia. Po zidentyfikowaniu uczestniczek zabawy twarzą noworodka, zwolniono je z pracy oraz pozbawiono prawa do wykonywania zawodu. Nietypową rozrywkę personelu placówki medycznej w Taif uznano bowiem za naruszenie godności i bezpieczeństwa dziecka. Tak surowa kara usatysfakcjonowała z pewnością rodziców ośmieszanego noworodka. Byli oni bowiem postawą pielęgniarek, którym powierzyli swoje maleństwo, zszokowani.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 4/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat