Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zdrowie

Pielęgniarka przywiązała niemowlę do szpitalnego łóżka

Artykuł

Skandaliczne zachowanie personelu medycznego w jednym z chorwackich szpitali zaszokowało kobietę, która odwiedzała tam swoje dzieci.

Pielegniarka przywiazywala niemowle
Autor: pixabay.com

Pani Ana jest matką 5-miesięcznych bliźniąt. Maluchy, jakiś czas temu, zostały przyjęte do szpitala w Zagrzebiu, gdyż zachorowały na grypę, a ponadto w ich organizmie zagnieździły się rotawirusy. Gdy Chorwatka zjawiła się któregoś dnia w placówce medycznej, zobaczyć, jak miewają się jej pociechy, zastała tam szokujący widok. Niemowlaki miały brudne pieluchy, a na dodatek jedno z jej dzieci miało nóżki przywiązane do łóżeczka. Gdy oburzona kobieta chciała zwrócić uwagę pielęgniarce, która opiekowała się jej potomstwem, okazało się, że ta ma akurat przerwę na kawę. "Nie będę zmieniać dzieciom pieluch co 5 minut" - oświadczyła pielęgniarka po powrocie z przerwy. Kierownictwo szpitala przeprosiło panią Anę za swój personel, zapewniając ją jednocześnie, że jej pociechy mają w placówce właściwą opiekę. Nagłośnienie sprawy w mediach skutkować będzie inspekcją szpitala w Zagrzebiu przez Chorwackie Ministerstwo Zdrowia.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat